Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Аеротерапія
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Аеротерапія

Аеротерапія - це використання впливу повітря для лікування і загартовування організму. Вона є одним з методів кліматичного лікування, який можна застосовувати в будь-яких кліматичних районах.

Форми аеротерапії різноманітні. Вплив свіжого повітря можна дозувати в широкому діапазоні у вигляді загальної аеротерапії.

Дія свіжого повітря на організм людини в певний проміжок часу дня чи ночі, причому людина може бути одягнений по сезону або відповідно накритою в ліжку.

Другим способом застосування аеротерапії є перебування на березі водоймищ, річок, озер, де на людський організм в умовах оздоровниць Закарпаття діє чисте гірське повітря-з підвищеною іонізацією, насичений озоном і фітонцидами гірських рослин. Та особливо великий терапевтичний ефект дають повітряні ванни.

Це дозовано дія свіжого повітря на організм повністю чи частково оголеного людини. Процедури відпускаються у спеціальних аэрариях.

Загальна аеротерапія у вигляді дозованого і цілодобового перебування на верандах, у парках є найбільш доступним і поширеним методом кліматолікування.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua