Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Що таке ароматичний масаж?

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Що таке ароматичний масаж?

По суті, ароматичний масаж ефективніше будь-якого іншого стандартного типу масажу. Крім простого масажного масла, цей вид масажу включає в себе концентровані рослинні масла, приємний і розслабляючий аромат яких, як доведено, дозволяє людині повністю розслабитися.

Вдихаючи ефірні масла, распіраторна система людини посилає повідомлення в мозок, який уповільнює серцевий ритм і людина повністю розслабляється. Доведено, що ефірні олії приносять користь тіла людини, його імунній системі, заспокоюють, знімають напругу, відчищають пори і покращують шкіру.

Ефірні масла використовуються досить широко, але в ароматичному масажі вони використовуються для конкретної мети, поєднуючи просто ароматерапію з масажем. У ромашки і лаванди є заспокійливий ефект, ідеально підходить для масажу, ефект, за яким більшість людей йдуть на масаж.

Іланг-іланг, шавлія мускатна, троянда і неролі навпаки, мають хвилюючий ефект, змушуючи людей відчувати себе повним сил. Розмарин дарує омолодження, він очищає організм і підвищує імунну систему. Евкаліпт, Сосна і Чайне дерево мають лікувальний ефект на тіло, допомагаючи боротися з застуда або сінну лихоманку.

Головним показником до застосування ароматичного масажу - фізична або емоційне нездужання. Тому, кому нещодавно було нелегко в житті, ароматичний масаж допоможе відчути себе оновленим, повним сил, здатним впорається з тим, що ще належить.

Ароматерапія може лікувати навіть депресію, змушуючи людей відчувати себе набагато краще, навіть не відкриваючи стороннім своїх проблем. У висновку, мабуть, головне: в ароматичному масажі використовується надзвичайно корисний екстракт рослинної олії, що ставить цю процедуру на рівень лікування!

Ароматичний масаж може змусити людей відчувати себе краще і фізично і психологічно, а курс такого масажу допоможе вирішити навіть серйозні емоційні проблеми.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua