Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Боротьба з болем у попереку

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Боротьба з болем у попереку

Яким чином додаткова терапія може допомогти вам у боротьбі з болем у попереку? З тридцяти опитаних людей, тільки двоє сказали, що не скористалися б додатковими методами лікування.

Цікавий той факт, що Державна служба охорони здоров'я класифікує даний метод лікування як базову, ніж альтернативну міру.

Кілька людей, з якими я розмовляв про ефективності традиційної медицини, сказали що подібні препарати недієві і часто викликають побічні ефекти, при цьому вони досить дороги.

Ці ж опитані особи твердо впевнені, що додаткові методи лікування гояться недуга, а не припиняють його подальший розвиток. Я чув про існування теорії, згідно з якою практики навмисно створюють ліки, не здатні вилікувати вашу хвороба; всі їх максимальний вплив зводиться до зменшення симптомів.

Якщо точніше - то вони тільки пригальмовують хід розвитку вашої хвороби. Вся ця індустрія працює на те, щоб ви неодмінно знову з'явилися до медперсоналу за допомогою, таким чином, існувала б безперебійна система надходження грошових коштів у державний бюджет країни.

Досить часто трапляються випадки, коли психічно хворої людини прописують стаціонарне лікування, але через деякий час спостерігається абсолютно протилежний результат: хвороба тільки прогресує, а одужання пацієнта в цілому виглядає цілковитою утопією.

Додаткові, альтернативні методи лікування включають в себе рефлексологію, масаж, застосування рослинних лікарських засобів, голковколювання, медитацію і ароматерапію. Альтернативні методи лікування усувають загальну втому і психічне напруження. Одне з головних властивостей рефлексології - болезаспокійлива здатність. Рефлексологія подібна точкового масажу.

Головні зони впливу: область рук, ніг, губ, вух. Виділення цих зон пов'язано з існування концепції, згідно з якою всі внутрішні органи людини безпосередньо пов'язані з певними ділянками тіла.

Ароматерапія також має дуже сприятливий ефект, до всього, вона абсолютно нескладна в застосуванні: кілька крапель аромомасел можна додавати у воду перед прийняттям ванних процедур або впливати прямим застосуванням - втирати масла в шкіру.

Масла для ароматерапії (ефірні масла) мають натуральними характеристиками і хімічними властивостями, які допоможуть вам при лікуванні деяких захворювань. Великий плюс у тому, що вони не містять ніяких шкідливих речовин, здатних викликати побічні ефекти, наприклад, роздуття або розлад шлунку.

Масаж сприяє відновленню організму і виведенню з нього токсинів. Завдяки зняття напруженості в нервових волокнах, поліпшується загальний стан і зменшуються больові відчуття.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua