Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Біль в шиї і плечах

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Біль в шиї і плечах

Одна з найбільш поширених проблемних областей, з якими люди йдуть до терапевтів і масажистам - область плечей і шиї. Погана новина в тому, що цей тип болю зазвичай хронічний. Гарна ж новина – велика частина цієї болю відбувається з-за щільності і/або слабкою нестійкою мускулатури в інших областях тіла.

Такий синдром називається "віднесеної болем". Наприклад, ви відчуваєте біль або зменшений діапазон руху в шиї. Болить шия, але фактично, збій відбувається з області стегна! У такому випадку, вам потрібно звернутися до компетентного в таких питаннях фахівця, який пояснить вам про терапії "Критичної зони", "Міофасціального випуску" та/або "Нейромускульної терапії".

Суть їх у тому, що масажист чинить тиск на певні тригерні зони, контролюючи при цьому дихання клієнта, щоб гарантувати оптимальне розслаблення. І в наведеному вище випадку, масажист нарівні пропрацює ті м'язи, в яких ви відчуваєте біль і м'язи, навколишні ваші стегна, м'язи-згиначі і підколінні сухожилля.

Приклад наведено не випадково, адже саме в областях стегон, таких як piriformis або gluteus medius можуть виникати дуже складні проблеми, які не будуть давати спокою хворому по декілька років!

Належну увагу спеціаліста, робота з кваліфікованим фахівцем може полегшити біль всього на одному сеансі, звичайно, якщо пощастить. І як тільки ви знову будете здоровим, не варто закидати таку корисну річ! Нехай така терапія стане вашим постійним помічником.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua


 
   <