Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Чому мінеральна вода корисна для здоров'я?
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Чому мінеральна вода корисна для здоров'я?

Кожен раз, коли ви вживаєте мінеральну воду, в голові виникає питання: а чи справді вона корисна? Все, що вам потрібно зробити, це озирнутися навсібіч і побачити величезну достаток мінеральної води на полицях магазинів.

З такими величезними поставками вона неодмінно повинна бути хорошим продуктом?

Що ми розуміємо під терміном мінеральна вода? Більшість людей думають, що ця вода видобувається тільки з підземних джерел. Але ви повинні знати, що мінеральна вода може бути взята з природи або вироблена.

Вона містить мінерали та інші речовини, щоб змінити її смак або ж додати воді терапевтичні властивості.

Ці мінерали надходять у вигляді карбонатів магнію, хлоридів, фосфатів, заліза, калію і натрію і надають воді чудовий смак. Ймовірно, саме це пояснює широке поширення реклами H2O природних мінеральних вод.

Ви бачите такі фрази як «смачно і корисно» або «натуральна природна вода» у багатьох рекламах і на етикетках пляшок.

Щоб дізнатися про мінеральній воді, важливо розуміти, що людському організму потрібні певні мінеральні речовини для забезпечення нормальної роботи органів.

Наприклад, натрій допомагає регулювати баланс крові у вашому тілі, в той час як кальцій забезпечує здоров'я і фортеця ваших кісток.

Залізо забезпечує вас енергією і запобігає анемії. І, нарешті, взаємодія калію з натрієм підтримує водний баланс в організмі і має важливе значення для гарного харчування.

Організм розраховує на певні мінерали, але що робити, якщо ви не отримаєте необхідних елементів ані їжі, ані води? Брак деяких мінералів може призвести до широкого спектру ризиків для здоров'я, включаючи проблеми з серцем.

За даними кардіологічної асоціації кожна третя жінка і кожен третій чоловік мають деякі форми серцево-судинних захворювань. Тому отримання мінералів важливо для того, щоб не стати одним з таких людей.

Дуже важливо, щоб була можливість збагачувати корисними мінералами наш організм, враховуючи те, що звичайна вода деколи не завжди належної якості.

У зв'язку з зростаючим занепокоєнням з приводу наявності хімічних речовин, хлору і свинцю, все більше і більше сімей обирають системи очищення води на дому, щоб гарантувати, що їх споживана вода чиста і безпечна для здоров'я.

Щоб отримати корисну мінеральну воду, ви повинні використовувати такі системи очищення, які не позбавляють її корисних властивостей. Короткий огляд систем фільтрації води.

Один називається зворотний осмос, а другий - дистиляція. Вони призначені для видалення з води шкідливих домішок, але така вода стає демінералізованої.

Це підноситься, як природна мінеральна вода H2O, але при тривалому вживанні така вода може завдати шкоди здоров'ю.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua