Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Чотири факти, що говорять про користь мінеральної води
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Чотири факти, що говорять про користь мінеральної води

Існує маса інформації про різних системах очищення та збагачення води мінералами, про "чудесні" властивості такої води. Проаналізуйте факти і самі прийміть рішення, перш, ніж що-небудь купити.

Факт 1

Дослідження показали, що вживання деминерализированной дистильованої води шкідливо для здоров'я. Наприклад, це може викликати проблеми з травленням.

Таким чином, можна сказати, що мінеральна вода "корисна для травлення". Проблема в тому, що основна частина бутильованої мінеральної води має низьку харчову цінність. Тільки "Perrier" містить достатньо кальцію, тому, що поставляється безпосередньо з природних джерел газованої води у Франції.

Існують спроби відновити властивості очищеної деминерализированной води, шляхом прогонки її за спеціальним камінню. Це "оживлення", насправді, марно. У природі вода повільно просочується крізь грунт і довгий час залягає в ній. Просте пропускання води по камінню - нічого не дає.

Факт 2

Немає жодного наукового дослідження, що підтверджує користь тієї чи іншої мінеральної води, в залежності від балансу мікроелементів у ній. Так, і дистильована вода погана, а в деяких природних водах вміст якогось мікроелемента занадто висока. Зазвичай, це - кальцій.

Він і викликає проблеми, пов'язані з жорсткістю води. Існують недорогі системи, що використовують принцип іонного обміну, тверді елементи заміняють на більш м'які, наприклад - калій.

Факт 3

У рекламі очисних і збагачують воду систем, йдеться, що в регіонах з високим вмістом мінералів у воді, люди здоровіше і довше живуть. З одного боку, правда, що нам потрібні мікроелементи для підтримки здоров'я.

Але з іншого - у таких регіонах, є й інші джерела мінералів: ними багата земля, на якій все росте і попадає в їжу тваринам. Так, що, стверджувати, що це завдяки мінеральній воді - перебільшення.

В більшості регіонів світу рослинна їжа бідна мінералами, так як була зроблена на виснаженій за багато років, ґрунті. Таким чином, розраховувати тільки на мінеральну воду, щоб ефективно заповнити потребу в корисних речовинах - погана затія. Краще всього, щодня приймати полівітаміни та вживати свіжі корисні напої.

Факт 4

Купання у воді з мінеральних джерел - корисно для м'язів і суглобів. Безліч людей відвідують курорти для оздоровлення. Можуть чи системи очищення і мінералізації води в домашніх умовах, продублювати цей ефект?

Виробники стверджують, що це можливо. Судити про це, в будь-якому випадку - Вам самим.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua