Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная> Чи дійсно мінеральна вода корисна?
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Чи дійсно мінеральна вода корисна?

Багато людей задаються питанням, чи дійсно мінеральна вода корисна? Надзвичайно рекламована природна мінеральна вода H2O викликає чимало запитань.

Природна мінеральна вода H2O описується як найбільш натуральний напій. У давні часи старійшини племен часто зверталися за допомогою до природних джерел для лікування деяких захворювань.

Це всім відомий факт, що людина майже на 90% складається із води, що вода займає дві третини всієї землі, що життя як така без води неможлива.

Але чи є користь в мінеральній воді? Американців безумовно можна вважати здоровими людьми в той час, як ожиріння вважається епідемією.

Звичайно якщо 50% впевнені в тому, що виною всьому їжа, то інші 50% вважають, що від проблеми можна легко позбутися. Що може бути легше, ніж витратити пару баксів на пляшку з водою, яка обіцяє, що всі жирові складки підуть, якщо ви будете пити цю воду. Це не що інше, ніж рекламний хід фірми.

Для того, щоб полагодити комп'ютер, люди чекають, поки він зламається. І також всі люди чекають, що хтось обов'язково скаже їм про їхні проблеми.

Але мінеральна вода насправді остання в списку можливостей виправити цю проблему. Вона розлита в симпатичну пляшку, кладеться в красивий пакет і доставляє вам чимало задоволення, але все це робиться в цілях реклами і просування виробництва. Те, що робить мінеральну воду здоровою, як передбачається, є її харчовою цінністю.

І вам не кажуть про те, що занадто велика кількість мінеральних речовин може зашкодити вашому здоров'ю.

Люди можуть припустити, що крім природної мінеральної води H2O не повинні пити що-небудь ще. Але дуже велике значення має саме кількість що знаходяться в ній мінералів. Наприклад, перебір кальцію може викликати нудоту, блювоту і навіть захворювання нирок і легень.

Перевищений кількість цинку може викликати біль у животі, а велика кількість йоду може призвести до коми. Відомо, що саме залізо - головний винуватець отруєнь зі смертельним результатом у дітей у віці до шести років. Можливо, це абсолютно слушне питання: а чи корисна мінеральна вода нашим дітям?

Всі ми потребуємо в певній кількості мінеральних речовин щодня. Але природна мінеральна вода H2O є переоціненим "поліпшенням". Ви можете отримати те ж саме з води, очищеної спеціальним фільтром.

Так що відповідь на питання, чи є корисною мінеральна вода, досить проста й очевидна: немає нічого корисніше води, очищеної хорошою системою очищення.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua