Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Детоксифікація водою
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Детоксифікація водою

Наш організм був створений як унікальний механізм і влаштований так, щоб природним шляхом рятувати себе від токсинів, з якими раз у раз доводиться стикатися у повсякденному житті.

Однак, наша сучасна середовище завантажена багатьма сотнями більше токсичних речовин, ніж доводилося стикатися нашим предкам. Система людського організму зараз сама просто не справляється, тому і потребує невеликої допомоги, щоб залишитися здоровою і працездатною.

Вживаючи чисту воду, ми допомагаємо самим собі залишатися здоровим і виводити шкідливі речовини з організму. Ніякі таблетки не допоможуть нам більше, ніж проста лужна питна вода.

П'ять основних систем детоксикації тіла включають дихальну, шлунково-кишкову і сечову системи. Ваш найбільший орган - шкіра і лімфатична система.

Всі п'ять з цих систем співпрацюють, щоб захистити наші тіла від токсичного впливу. Функціонуючи належним чином, вони чистять і видаляють токсини з тіла. Чиста вода необхідна, щоб допомогти функціонувати тілу.

Таку воду, на жаль, скоро можна буде зовсім не знайти в природі, так як навіть у найвіддаленіших місцях на землі майже не залишилося не забруднених територій. Вода, потрапляючи в тіло людини, є своєрідним фільтром. Всякий раз, коли Ви п'єте не фільтровану воду, часто навіть воду в пляшках, Ваше тіло стає фільтром.

Якщо Ви не хочете бути хронічно зневодненим людиною, то обов'язково повинні збільшити споживання рідини. Щоб зробити це звичкою, тримайте біля себе склянку, або пляшку з чистою водою.

Щоб збільшити ефект виведення з організму шкідливих речовин, почніть свій день, випиваючи склянку чистої води вранці. Насолоджуйтеся припливом сил, який послідує після виведення з організму шкідливих речовин.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua