Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Дієта
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Дієта

З усього комплексу терапевтичних засобів найбільш виражений вплив на перебіг різних захворювань органів травлення має дієта. Основним показником для застосування дієт є органічні ураження і запальні процеси слизової оболонки, а також порушення з підвищеною возбуждаемостью функції шлунка.

Дієта завжди пов'язана з певним обмеженням в їжі, виключенням гострих страв. Такий режим можна дотримуватися лише протягом невеликого періоду, так як недостатнє харчування (тривалий час) призводить до занепаду сил.

Тренувальний (збудливий) режим застосовують при захворюваннях шлунка, при яких органічні ураження не відіграють важливої ролі і мова йде тільки про зниження функції і гіпотонічні стани.

Такі режими сприяють поліпшенню порушених функцій органу, стимулюють процеси компенсації та дають можливість поліпшити процеси травлення. При складанні дієт місцевої дії на слизову шлунка враховують вплив харчових продуктів на секреторну, рухову функції шлунку і на механічне подразнення.

Продукти, призначені для дієт, можуть бути слабкими або сильними подразниками. До слабких збудників секреції належать: прісна вода, мінеральна вода з лужною основою без вуглекислоти, чай, молоко, сир, вершки, сирий яєчний білок; вуглеводів - крохмаль, цукор, свіжий хліб, всі жири, свіжа риба, пюре з овочів - картопля, червоний капуста, супи з круп - вівсянки, рису, манки і ін.

До сильних збудників секреції належать: мінеральна вода з вмістом вуглекислоти, розчини кухонної солі, розсоли, алкогольні напої, зібране молоко, гірчиця, перець, петрушка, хрін, кориця, всі смажені страви, копчені вироби з м'яса та риби, консерви, м'ясні навари, екстракти і всі страви, які містять екстрактивні речовини (м'ясні супи, бульйони), чорний хліб, сухий білий хліб.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua