Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Дві корисні властивості мінеральної води
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Дві корисні властивості мінеральної води

Дві корисні властивості мінеральної води, про які ми часто забуваємо. Найпростіші речі - одночасно є і найбільш складними. Один з прикладів цього є те, як ми підходимо до питання харчування сім'ї. Здавалося б, що простіше: скласти меню на кожен день і готувати смачні та корисні страви. Але цього недостатньо.

Для збереження міцного здоров'я і довголіття, необхідно звертати увагу на якість води, яку ми вживаємо. З одного боку, дуже важливо, щоб вода була очищена від небажаних домішок і мікроорганізмів, а з іншого - не можна не визнати той факт, що в процесі очищення, проходячи численні системи фільтрації, вода позбавляється мінералів.

Як зробити так, щоб, не ставлячи під загрозу якість питної води, домогтися збереження необхідних для нашого організму мінералів? Потрібна така система, яка б працювала без усунення корисних речовин з води.

Заповнення мінералів, які ми втрачаємо щодня

З потім і іншими виділеннями, наш організм втрачає частину речовин, з яких складається і які потрібні йому для підтримки життєдіяльності. Саме тому ми п'ємо, компенсуючи втрату рідини. Коли ми п'ємо мінеральну воду, то гарантовано швидко і в повному обсязі повертаємо собі, втрачені з виділеннями, корисні солі.

Зволоження шкіри

Якщо вода, в якій Ви купаєтеся, буде містити корисні мінерали, то Ваша шкіра буде зберігати вологу набагато краще. Клітини шкіри надзвичайно чутливі до самим невеликим коливанням температури. А це означає, що занадто гаряча або холодна вода може пересушувати.

Присутність у воді, яку ви п'єте і в якій купаєтеся, нормальної кількості корисних мінералів чудово зволожує, живить Вашу шкіру. У природі існує безліч мінеральних джерел, але в межах міської риси практично неможливо знайти щось подібне, чисте.

З огляду на це, на сьогоднішній день альтернативою виступає один із способів очищення води, з відновленням в ній вмісту мінералів.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua