Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Джерела природної мінеральної води

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Джерела природної мінеральної води

Джерела природної мінеральної води виявлені в багатьох куточках світу, і вода з них використовуються мільйонами людей для лікування і зміцнення здоров'я.

Природні джерела Хот-Спрінгса, маючи багатий мінеральний склад, в поєднанні з температурою дають приголомшливий лікувальний ефект і знімають симптоми багатьох хвороб.

Термальні джерела істотно розрізняються по температурі. Вода нагрівається глибоко під землею від оточуючих гірських порід, і чим глибше розташовуються підземні озера, тим гаряча вода в них. У тому ж Хот-Спрінгсе температура різних джерел варіюється від 6 до 60 градусів Цельсія.

Термін «термальне джерело» використовується для опису природної мінеральної води, часто в незалежності від його фактичної температури. З причини того, що підземна вода нагрівається від навколишніх порід, в ній розчинено величезна кількість компонентів.

Вміст мінералів у термальних джерелах завжди дуже індивідуально і залежить від багатьох факторів: хімічного складу гірських порід, їх температури, глибини залягання і т.п. Природні джерела мінеральної води класифікуються за типом компонентів, які переважають в хімічному складі.

Отже, і вони можуть застосовуватися строго за свідченнями, у залежності від виду захворювання. Наприклад, бікарбонатно-натрієві газовані джерела допоможуть вирішити проблеми травлення, а насичені сольові полегшать страждання хворих артрит.

Купання у воді високого ступеня мінералізації допомагає виведенню з організму надлишку рідини. Існує велика кількість природних мінеральних джерел, що містять інші компоненти: кальцій, залізо, магній. Вода кожного з них має лікувальну дію при строго певних типах захворювань.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua