Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Про санаторий
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Мобілізація фізичних вправ Ціль: Розслаблення гіпертонічної мускулатури, зняття спазмів м'язів, розслаблення контрактур, стимулювання гіпотонічної мускулатури.

Метод: Більшою мірою залежить від масажиста, що знаходить зони й контрактури й індивідуально розглядає їх, відповідно до класичних принципів масажу, крапкового масажу й лімфо-дренажу. Масаж тіла призведе до декомпресії й розслаблення всіх суглобів.

Це стосується м'язів, сухожиль, зв'язок, суглобів і всього хребта. Масаж призведе до стимуляції згаданих елементів і позитивному впливу на внутрішні органи, і на весь метаболізм пацієнта.

Є також поліпшення тонусу м'язів, що приводить до поліпшеного функціонального стану постави й руху. Фізіотерапія - основна частина системи відновлення.

У нашій програмі ми використовуємо мобілізацію фізичних вправ, які націлені на поліпшення рухливості суглобів і хребта, і кінцівок, створення нових рухових навичок і придбання необхідної рухливості для повсякденного життя.

Вправи виконуються за правилом "від центру до периферії" так, щоб головний вплив був спрямований на рух тулуба. Нові рухові навички отримують спочатку за допомогою пасивного руху, потім через пасивно-активний рух і, нарешті, за допомогою активного руху.

Прості рухи використовують спочатку, потім комбінується з більше складними рухами. Щоденні процедури містять: дихальні вправи, вправи для мобілізації й зміцнювальні вправи.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua