Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Гігієна і вода
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Гігієна і вода

З раннього дитинства нас привчають мити руки, чистити зуби і приймати ванну або душ, принаймні, один раз в день. У середньому віці це - набір обов'язкових стандартів гігієни, але, на жаль, не у всіх людей є така можливість.

Якщо Вам пощастило, і ви маєте доступ до проточній воді, то належна гігієна - це необхідність. Гігієна відноситься до тих методів, які запобігають або мінімізують поширення хвороби у Вашому будинку, Вашої робочої середовищі і громадських місцях. Майже кожна практика гігієни включає в себе воду.

Водна гігієна дає Вам можливість на прання, миття продуктів харчування, вживати чисту питну воду, містити в чистоті Ваш будинок. Щоб зруйнувати ланцюжок передачі інфекції, важливо знати, що невідомі небезпеки ховаються в сливах, туалетах, зливних трубах, при чищенні інструментів і, так само махрові серветки.

Всі вони вбирають в себе воду і, якщо вчасно не прибрати, то кількість мікробів може зрости. Регулярне миття рук і ніг запобігає розповсюдженню мікробів, а так само регулярне прання та сушіння одягу, рушників. Вода також використовується для гігієни харчування.

Гігієна харчування тягне за собою полоскання свіжих фруктів і овочів, щоб запобігти забрудненню, зберігання сировини і приготованої їжі окремо, приготування продуктів, щоб убити хвороботворні мікроорганізми і використання води для того, щоб обполоснути, кип'ятити і готувати. Якість питної води залишається проблемою.

Як тільки ми гарантуємо, що наша питна вода безпечна, ми повинні звернути увагу на варіанти зберігання. Вода може стати забрудненої під час зберігання будинку, через контакт з брудними руками або контейнерами зберігання.

Питна вода повинна бути збережена в чистому, некоррозийном, щільно закритому контейнері. Водні контейнери повинні бути збережені в прохолодному темному місці далеко від прямих сонячних променів і далеко від бензину, пестицидів та інших шкідливих речовин. Запас води повинен чергуватися кожні шість місяців.

Від кухні до ванної, від спальні до пральні, від тіла до домашніх предметів, звичайні водні процедури гігієни можуть врятувати життя, запобігти важку хворобу і сприяти гарному здоров'ю. Використовуйте мило, миючий засіб, дезінфікуючі засоби, і що найбільш важливо воду.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua