Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Що таке глибокий масаж і що він дає

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Що таке глибокий масаж і що він дає?

Масажисти використовують глибокий масаж для того, щоб пройти через шари м'язів і усунути проблеми, які лежать дуже глибоко. У сполучних тканинах і глибоких м'язів шарах можуть утворюватися вузлики, при великій кількості яких виникають болі, а деколи, людина з-за них не може рухатися взагалі.

В цілому, глибокий масаж - інтенсивніша версія класичного масажу, хоча люди, які практикують класичний масаж, безумовно, відчують його високу інтенсивність. Масажист знаходить вузлики та інші джерела болю по всьому тілу і зосереджує свої зусилля, щоб досягти кращих результатів.

Людям з низьким больовим порогом, цей вид масажу принесе деякий дискомфорт, однак це необхідно для того, щоб "просто болю" не стали хронічними проблемами, які не підуть без лікування. Часто, після глибокого масажу, у людини можуть виникнути синці, удари м'язової тканини і сильний біль, яка заважає йому повноцінно рухатися протягом дня, що залишився, а іноді навіть тижня або місяця.

Масажист і далі повинен буде робити тиск незважаючи на біль, адже саме так м'яз вилікується швидше. Зазвичай люди відчувають біль після глибокого масажу з-за його інтенсивності, але якщо ви все ж не відчули біль, це зовсім не означає, що масаж або масажист були поганими, просто ваш поріг чутливості вище звичайного.

Більшість професійних атлетів практикують глибокі масажі, оскільки вони збільшує кровотік до м'язів і роблять тіло більш гнучким, готовим до великих навантажень. А отже, вони зможуть краще виступити на великих спортивних заходах, таких як марафони і Олімпійські Ігри.

Наостанок хотілося б сказати, що глибокий масаж - це найбільш інтенсивний тип масажу. Він використовується головним чином для того, щоб вилікувати і змусити спортсменів показати кращий результат.

Якщо ви не професійний спортсмен, використовуйте цей масаж тільки у випадку серйозних травм, бо інакше у вас просто буде неприємний масаж, який, безумовно, принесе користь, але зашкодить більше, ніж потрібно.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua