Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Грязьове лікування
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Грязьове лікування

Озокеритотерапія. На закарпатських курортах своєї лікувальної грязі немає. Цілющі властивості так званої "синякської бруду", яка містить вільний сірководень, ще не вивчені, тому для грязьового лікування у санаторіях в основному застосовують озокерит.

Він надходить в здравниці Закарпаття з Бориславського нафтового району Львівської області. Озокерит, який ще називають земляним воском, має нафтове походження.

Його основу становлять парафін і мінеральні масла. Крім того, до його складу входять церезин, сірководень, нафтові смоли та інші органічні речовини. Нафтопродукти надають озокериту чорного або темно-коричневого кольору зі специфічним запахом. Температура плавлення його 35-40°С. Озокерит має низьку теплопровідність.

При переході його з розплавленого стану в твердий вивільняється велика кількість тепла, яке благотворно діє на патологічний процес у хворого. На курс лікування призначають 8-10 аплікацій озокериту.

Процедури значно покращують кровопостачання хворого органу, зменшують запальні процеси, підвищують обмін речовин, покращують самопочуття.

Озокеритолікування успішно застосовують при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, при хронічних гастритах з підвищеною та зниженою кислотністю, при захворюваннях печінки і жовчних шляхів, а також при хронічних поліартритах нетуберкульозного походження, радикулітах, плекситах і багатьох інших захворюваннях.

Таким чином, озокеритолікування є важливою ланкою в комплексному лікуванні хворих в санаторно-курортних умовах.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua