Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Санаторії закарпаття>Грязеве лікування

    Міста Закарпаття
    Долина нарцисів
    Озеро Синевир
    Відпочинок взимку

Грязеве лікування

Озокеритотерапія. На закарпатських курортах своєї лікувальної грязі немає. Цілющі властивості так званої «синякської грязі», яка містить вільний сірководень, ще не вивчені, тому для грязе-вого лікування в санаторіях в основному застосовують озокерит.

Він надходить у здравниці Закарпаття з Бориславського нафтового району Львівської області. Озокерит, який ще називають земляним воском, має нафтове походження. Його основу становлять парафін і мінеральні масла.

Крім того, до його складу входять церезін, сірководень, нафтові смоли та інші органічні речовини. Нафтопродукти надають озокериту чорного або темно-коричневого кольору з специфічним запахом.

Температура плавлення його 35—40°С. Озокерит має низьку теплопровідність. При переході його з розплавленого стану в твердий вивільнюється велика кількість тепла, яке благотворно діє на патологічний процес у хворого. На курс лікування призначають 8—10 аплікацій озокериту.

Процедури значно поліпшують кровопостачання хворого органа, зменшують запальні процеси, підвищують обмін речовин, поліпшують самопочуття.

Озокеритолікування успішно застосовують при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, при хронічніх гастритах з підвищеною і пониженою кислотністю, при захворюваннях печінки і жовчних шляхів, а також при хронічних поліартритах нетуберкульозного походження, радикулітах, плекситах і багатьох інших захворюваннях.

Таким чином, озокеритолікування є важливою ланкою в комплексному лікуванні хворих в санаторно-курортних умовах.


Адміністрація і колектив санаторію запрошують до співпраці, бажають приємного відпочинку та оздоровлення…

 

 

 

 


Карта сайту:

   
       

Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua