Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Санаторії закарпаття>Лікувальна ходьба

    Міста Закарпаття
    Долина нарцисів
    Озеро Синевир
    Відпочинок взимку

Лікувальна ходьба

Поряд з гімнастикою широко застосовується теренкур (ходьба по пересіченій місцевості). Він є засобом тренування і зміцнення серцево-судинної системи.

Під впливом фізичного навантаження зміцнюється серцевий м'яз, поліпшується кровообіг, полегшується приплив крові до серця, зменшуються і зникають застійні явища і набряки, збільшується час відпочинку серця.

Серцево-судинна система перебуває в тісній взаємодії з органами дихання, кровотворення, травлення, діяльність яких під впливом фізичних вправ значно поліпшується.

Методика лікувальної фізкультури при серцево-судинних захворюваннях залежить від загального стану хворого, ступеня розладу кровообігу, віку і статі.

Дозована ходьба і теренкур забезпечують ритмічне скорочення і розслаблення великих м'язових груп серця протягом певних відрізків часу, поліпшують венозне і лімфатичне відтікання з працюючої ділянки. При такому фізичному навантаженні, як ходьба, участь бере більше половини мускулатури всього організму.

Теренкур як частина лікувальної фізкультури є методом, що відновлює і підвищує функції всього організму і тим самим його окремих органів і систем.

Лікувальна фізкультура, крім гімнастики і теренкуру, включає екскурсії і прогулянки типу ближнього туризму, які мають різнобічний оздоровчий вплив на організм.

Порівняно з теренкуром екскурсійний і ближньотуристський метод не може точно дозуватись і часто дає значне навантаження, а тому повинен бути під старанним медичним контролем.


Адміністрація і колектив санаторію запрошують до співпраці, бажають приємного відпочинку та оздоровлення…

 

 

 

 


Карта сайту:

   
       

Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua