Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>хронічна втома

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

хронічна втома

Коррективний масаж - допомога при синдромі хронічної втоми . Синдром хронічної втоми - це захворювання, що характеризується тим фактом, що пацієнт страждає від постійної втоми, яка може (або не може) супроводжуватися різними іншими ознаками. Пацієнти, які страждають від цього захворювання, можуть спробувати поліпшити свій енергетичний баланс за допомогою того, що називають коррективним масажем.

Ось деякі ознаки, які можуть супроводжувати синдром хронічної втоми: головні болі, болі в суглобах, болі в м'язах, безсоння, чутливість до світла, труднощі з концентрацією уваги, проблеми з пам'яттю та інші. На жаль, існують і більш серйозні ознаки, які можуть призвести до дуже серйозних наслідків, таких як розумовий або фізичне виснаження або, за постійного низького настрої, навіть депресій.

Як сказано вище, можна спробувати поліпшити свій стан c допомогою коррективної мануальної терапії. Вона викликає ендорфін в крові, внаслідок чого поліпшується і настрій людини. Іншим важливим аспектом коррективної терапії, є зняття напруги. Це дуже важливо, адже саме напруга може бути головним збудником депресій і поганого самопочуття як розумово і фізично.

На щастя, напруга може бути полегшене всього на одній сесії цієї терапії. Дослідження 1999 року показало, що після 10 днів коррективної мануальної терапії, група пацієнтів, які страждають від синдрому хронічної втоми, позбулася тілесних ознак втоми і безсоння.

Фахівці виявили, що рівень кортизолу пацієнтів зменшилися, і їх рівні допаміну збільшилися. Це показує, що масаж цього типу може бути дійсно ефективним. Великий плюс цієї терапії - факт, що це - природний тип терапії, у нього немає протипоказань і люди, які його не мають ризиків.

Такий масаж часто застосовується самостійно. Ви можете легко використовувати масаж поряд зі своїм звичайним лікуванням, щоб якісно поліпшити його. Коррективний масаж може також бути об'єднаний з іншими типами природних методів лікування, такими як йога і навіть голковколювання.

Будь-які методи розслаблення м'язів і регулярні фізичні вправи надзвичайно ефективні для тих, хто страждає від хронічної втоми саме тоді, коли об'єднані з коррективним масажем. Проте, перш ніж починати такий вид терапії, ви повинні впевнитися, що ознаки, які ви відчуваєте, дійсно викликані хронічною втомою, а не є симптомами інших хвороб.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua