Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Про санаторий
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Мало відомо про історію ароматерапії, і де вперше неї застосовували не відомо, але єгиптянам приписують винахід однієї з перших машин для дистиляції.

За допомогою дистиляційних машин отримували масла з різних рослин і квітів - деревини кедра, гвоздики, кориці, такі масла використалися для бальзамування мертвих.

Є теорія про практику використання різних ароматичних масел у Китаї, як стимулятор гарного настрою, однак, це не підтверджено фактами. Греки також відігравали роль в історії розвитку ароматерапії.

Мегалус, грецький парфумер, винайшов аромат, що він назвав Мегаліон, що складався з мирри. "Батько медицини" Гіппократ, як кажуть, практикував ароматерапію. Грецька міфологія стверджує, що боги були обдарованими знанням парфумів і аромату.

Фактичний термін "ароматерапія" споконвічно з'явився в 1937, коли французький хімік Рене-Моріс Гэттефосс винайшов це поняття після того, як відбувся інцидент із опіком, у результаті чого він помітив властивості ефірних масел, що допомогли загоєнню рани.

По п'ятах "відкриття" Гэттефосса, пішов французький хірург Джин Вэлнет. Після того як масло лаванди допомогло вилікувати його опік, французький хірург Джин Вэлнет використав ефірні масла, для того щоб допомогти вилікувати рани солдатів у Другій світовій війні, тим самим довів на практиці лікувальні властивості ароматерапії.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua