Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Санаторії закарпаття>Механічна дія їжі

    Міста Закарпаття
    Долина нарцисів
    Озеро Синевир
    Відпочинок взимку

Механічна дія їжі

На рухову функцію дієта впливає завдяки зміні концентрації і хімічного складу їжі. Рідкі і кашоподібні страви евакуюються швидше, тверда їжа затримується довше.

Порівняно швидко залишають шлунок вуглеводи, повільніше — білки і ще повільніше — жири. При дієтах вводиться їжа, яка менше обтяжує рухову функцію шлунка і швидше залишає шлунок.

Механічна дія їжі відіграє велику роль при запальних процесах та органічних ураженнях. В таких випадках треба уникати грубої їжі, яка механічно може подразнювати слизову шлунка.

Не рекомендуються також занадто гарячі або холодні страви. При лікуванні захворювань шлунка завжди треба враховувати функціональний стан інших органів і насамперед печінки.

Дієтотерапія при захворюваннях печінки грунтується на принципі ліквідації процесу в органі з урахуванням ураження самої печінкової тканини або жовчних шляхів.

Слід брати до уваги також порушення функцій печінки (вуглеводний, білковий, жировий, сольо-ви, водний та інші обміни).

Велике значення для видужання при різних хронічних захворюваннях шлунка і печінки, крім повноцінної дієти, має введення достатньої кількості вітамінів — А, В2 В2, С, РР та ін.

Загальноприйнятими в лікувальних та санаторно-курортних установах є лікувальні столп і спеціальні режими — № 1, № 2, Ш 4, № 5, № 15 та ін.


Адміністрація і колектив санаторію запрошують до співпраці, бажають приємного відпочинку та оздоровлення…

 

 

 

 


Карта сайту:

   
       
Снять квартиры посуточно в бишкеке площадь база недвижимости в бишкеке traveler.kg.

Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua