Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная> Йога та масаж
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Йога та масаж

Кілька причин, за якими не варто вживати бутильовану воду:

- Вода в пляшках - найчастіше звичайна вода з крану. Іноді вона проходить додаткову обробку, іноді - ні. Вживаючи звичайну водопровідну воду, громадянин може отримати інформацію про її властивості і хімічний склад, і при необхідності додатково профільтрувати, не сплачуючи при цьому 1-2 долари за пляшку так званої питної води.

- Вода в пляшках: екологічна шкода: уявіть собі, скільки щодня викидається порожніх пляшок з-під води! А матеріал, з якого вони зроблені, не є біоразлагаємою.

- Вода в пляшках містить шкідливі хімічні сполуки. І насамперед це фенол, що міститься в пластиковій тарі, який при зберіганні переходить в розчинну форму. Вживання такої води може викликати різні захворювання, аж до зміни гормонального статусу.

- Продаж води в пляшках приносить надприбутки власникам бізнесу. Вони успішно вселяють споживачеві, що саме цей товар для них життєво необхідний.

Користь для здоров'я бутильованої води. Це - міф. Багато хто з так званих «здорових» напоїв, нібито що містять екстракти трав, вітаміни і мінерали, є звичайною підсолодженої водою.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua