Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная> Кілька причин, щоб пити мінеральну воду
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Кілька причин, щоб пити мінеральну воду

Мінеральна вода - найбільш природна вода, яка використовувалася протягом багатьох сторіч. Вона смачна і корисна. Джерело такої води - це підземні джерела.

Останнім часом це набагато популярніше води з-під крана, і на це є маса причин. Крім користі для здоров'я, є багато інших переваг мінеральної води.

Ароматизатор.

Коли справа доходить до підготовки продуктів для вашої сім'ї, ви виявите, що мінеральна вода надходить з ароматизаторами.

Це дозволить зробити йогурт, чай, кофе, рибу, випічку набагато смачніше. Краще водопровідної і дистильованої води. Хоча вода з-під крана надходить до нас згідно всім санітарним стандартам, вона містить безліч неприродних домішок, які можуть викликати небезпечні захворювання. Це доведено багатьма дослідженнями.

Порівнюючи таку воду з мінеральної, можна сміливо стверджувати, що мінеральна вода не містить жодних шкідливих домішок, а в порівнянні з дистильованою містить всі корисні мінерали і речовини, яких в останньої немає.

Стильно та сучасно.

Існують сотні брендів мінеральної води, і вони цілком можуть замінити своїм напоєм келих шампанського або будь-який інший алкоголь.

Це цілком прийнятно. Відсутність консервантів. У багатьох частинах світу є достатньо компаній, які виробляють воду з фруктовим смаком без всяких консервантів і хімікатів.

Це дуже корисно для вашого організму.

Природні мінерали.

У мінеральній воді містяться досить багато натуральних природних мінералів, таких як кальцій, магній, фтор, залізо.

Звичайно, вживаючи таку воду, ви будете впевнені, що це найкраще, що ви можете вибрати для себе і своєї сім'ї.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua