Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Корисна мінеральна вода - розгляд деяких питань
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Корисна мінеральна вода - розгляд деяких питань

Мінеральна вода корисна або краще вибирати демінералізовану? Що краще - мінеральна вода H2O, або розлите по пляшках вода відомих брендів? У тих і в інших є свої прихильники, в залежності від того, що вони продають.

Серед численних суперечок більшість все-таки на боці мінеральної води. Мінерали є необхідними поживними речовинами. Природна мінеральна вода h20 допоможе вам задовольнити ці щоденні потреби. Залежно від вмісту мінеральних речовин деякі розлиті в пляшки бренди можуть принести користь для здоров'я.

Смак завжди береться до уваги, і деякі люди воліють вибирати воду за її смаковими якостями. Що стосується демінералізованої води, тут є інші міркування.

Деякі речовини, такі як свинець, погано впливають на здоров'я людини. А у воді деяких фірм були виявлені забруднювачі, такі як бензол.

Деякі бренди містять літій, природну сіль і стабілізатор настрою, які не рекомендується регулярно вживати. Тому існує мінеральна вода, яка містить всі необхідні мікроелементи.

В кожному природному джерелі, будь він на поверхні або під землею, містяться природні мінерали. У місцях, де їх зміст перевищено, таку воду називають «жорсткою водою».

Але взагалі наші смакові рецептори і наш мозок воліють воду з артезіанських свердловин. Існує так звана «золота середина» цього питання. Є спеціальні фільтри, які приєднуються до будь-якого кухонного крана.

З іонним обміном вони допомагають збалансувати рівень pH фактора, видалити сліди свинцю, міді та інших металів, запобігти проблеми жорсткої води і збільшити вміст натрію і калію. Такі деякі мікроелементи, які називаються електролітами.

Електроліти запобігають зневодненню. Вживання натуральної мінеральної води H2O кожен день, не приведе вас до перевищення допустимої норми мінералів і не викличе електролітний дисбаланс, його може викликати щоденне вживання дистильованої води, особливо в жарку пору року.

Хотілося б сподіватися, що все вищесказане допоможе вам зробити висновки про двох видах води і вирішити для себе, що саме ви будете пити.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua