Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная> Користь масажу голови з трав'яними маслами
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Користь масажу голови з трав'яними маслами

Більше ніж тисячу років тому спеціальна техніка масажу голови сталася на Сході, який звичайно відомий як Масаж Індіан-Хеда.

Ця техніка було взагалі призначена для жінок, які хотіли довгі, більш сильні і привабливі волосся. Цей метод заснований на дії певних точок на голові. І став популярним не тільки серед жінок, але й мужчин, і дітей.

Давайте обговоримо користь масажу голови і як він може поліпшити Ваше повне здоров'я. Масаж голови сприяє здоров'ю шкіри і волосся.

Масажування допомагає в зміцненні волосся і сприяє нового росту волосся, але це також ефективно при боротьбі з передчасним посідінням волосся. Я бачив індійських чоловіків, які регулярно масажують їх волосся і мають дуже небагато сивого волосся навіть після 50 років.

Центр нашої нервової системи - наша голова. Наш мозок - перший орган, який виникає під час розвитку в зародку. Масажування голови немовлят з правильними маслами, може виявитися, дуже вигідно для того, щоб зміцнити мозок, голову і зір. Деякі найпопулярніші масажні масла - мигдаль, кокосовий горіх і кунжутне масло.

Вони багаті життєвими поживними речовинами, які роблять наші волосся здоровими і привабливими. Є багато хороших масажних продуктів, доступних для здорових волосся. Масло розмарину і авокадо і, як відомо, стимулює ріст нових волосся.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua