Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Про санаторий
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Яка ж користь мінеральної води для здоров'я? Коли ви намагаєтесь вирішити, яка вода принесе вашому організму більше користі, варто пам'ятати, що від мінеральної води ви отримаєте більше користі, ніж від звичайної води з-під крана, дистильованої води або інших варіантів.

Користь мінеральної води може бути різною. Хоча дослідження не показали конкретних результатів того, що користь мінеральної води для організму може відрізнятися.

Приміром, розглядаючи користь мінеральної води для організму, що доступна сьогодні на ринку, варто пам'ятати, що деякі люди вибирають мінеральну воду за смаком, роблячи її альтернативою газованій воді із сиропом або іншими напоями, які можна випити в кав’ярні або ресторані.

Головна користь мінеральної води для людини полягає в зниженні холестерину LDL, балансування рівня з у вашому організмі, збільшення холестерину HDL, а також мінеральна вода вбиває бактерії, які можуть викликати хвороби й інфекції.

При цьому вживання мінеральної води не віднімає звичної насолоди(пухирців газу), що ви одержуєте від уживання улюбленої коли.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua