Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Про санаторий
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Кількість необхідної організму води визначається загальним станом здоров'я, рівнем активності людини й клімату, у якому вона мешкає. Вода є головним хімічним компонентом нашого організму, що становить близько 60% усієї ваги.

Кожна із систем організму функціонує не без участі води, тому при дегідратаціїї організм не може виконувати свої функції як і раніше ефективно. Навіть легке зневоднювання приводить до втрати енергії й утоми людини, що стає дратівливим, очі западають і червоніють.

Яку ж користь приносить питна вода?

- Травна система за допомогою води працює більш ефективно, що усуває можливість запору. Якщо ви дотримуєтеся дієти, то особливо важливо одержувати досить рідини для нормального функціонування всього організму.

- Зневоднювання може привести до головних болів і деякої відчуженості, адже наш мозок на 85% складається з води. Хронічна недостача води може ушкодити кровоносні посудини в мозку. Рясне ж пиття допомагає поліпшити концентрацію й усунути депресію.

- Вода сприяє втраті ваги: допомагає підтримати нормальне функціонування всіх органів, забезпечує почуття насиченості, надає необхідну енергію.

- Здорова шкіра.

- Під час спеки, щоб остудитися й зменшити температуру тіла, людина потіє. Якщо ж при цьому не надходить достатньо води в організм, це приводить до зневоднювання.

- Питна вода потрібна як дорослим, так і дітям.

Не забудьте разом зі сніданкам дати дітям пляшку води. Дитячі газовані або солодкі безалкогольні напої - не найкращий вибір для здоров'я дитини. Щоб завжди користуватися цими перевагами, пийте питну воду, пийте її щодня.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua