Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Чи принесе лікувальний масаж користь вашому здоров'ю?

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Чи принесе лікувальний масаж користь вашому здоров'ю?

Що вам може гарантувати призначення масажу? В той час, як багато хто вважає санаторно-курортне лікування розкішшю, є ті, хто розглядає його як засіб позбавлення від болю або поліпшення свого самопочуття. Подібно до того, як можна скористатися перевагами від голковколювання, масаж також буде сприяти вирішенню фізичних проблем.

Насправді багато страховки навіть покривають цей вид лікування, тому що вони визнають позитивний вплив, яке воно може надати на організм. Тому, коли запитують, чи може масаж допомогти здоров'ю ...Відповідь, так. Поясню чому.

1. Покращення кровообігу: по-перше, масаж може поліпшити циркуляцію крові. Це може знизити кров'яний тиск і поліпшити функції організму. Цей спосіб лікування розріджує кров і допомагає перевантаженим кровоносних судинах. Це також допомагає позбутися від молочної кислоти і покращує циркуляцію лімфатичної рідини. Це корисно для вашого здоров'я, тому що гарний рух лімфи допомагає переміщати метаболічні відходи від ваших внутрішніх органів і м'язів.

2. Поліпшення гнучкості та діапазону руху: однією з найпопулярніших речей, якими відомий масаж є релаксація. Однак чи знаєте ви, що ця послуга розслабляє краще, якщо отримувати її постійно, а не під настрій? Подумайте про це всі знають, що до тренування потрібно виконати розтяжку. Але краще робити розтяжку регулярно, навіть якщо ви не потрапили сьогодні в тренажерний зал. Так само, як розтяжка, масаж розслаблює м'язи і поліпшить гнучкість. Він може зробити вас менш схильні до травм, тому що у ваших суглобах більше рідини.

3. Полегшення болю: масаж дійсно може допомогти полегшити головні болі від перенапруження і мігрені. Отримання такого лікування на регулярній основі може в першу чергу фактично запобігти головні болі або мігрень. Лікарі будуть зосереджені на голові, шиї і плечах, щоб зменшити біль, якщо головний біль вже є. Вони будуть розслабляти тригерні точок і спазми м'язів. Це також буде сприяти поліпшенню сну і неспання і підвищенню рівня серотоніну у вашому організмі.

Такими є лише деякі переваги для здоров'я, які масаж може дати вашому тілу. Є багато різних видів масажу з урахуванням потреб кожної людини. Як говориться, цей вид послуг є корисним для вашого розуму, тіла і душі". Роблячи регулярні зустрічі з ліцензованим масажистом, ви можете поліпшити своє здоров'я і знизити рівень стресу ... і, як завжди, не забувайте про розтяжці!

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua