Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>косметичний догляд

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Що краще, косметичний догляд, або косметична операція?

Сьогодні у світі спостерігаються великі розбіжності між людьми, які використовують косметичну операцію, щоб поліпшити їх зовнішність і людьми, які використовують терапію краси, щоб зробити те ж саме. Ці два способи знаходяться в суперечності, воно полягає в тому, що вони, по суті, одна і та ж річ, але результати досягаються абсолютно різними способами.

Косметична операція надзвичайно агресивна, вона вимагає, щоб люди лягали під ніж. Перевага цього методу полягає в тому, що люди можуть повністю змінити своє обличчя або тіло. Людина може стати абсолютно новим, іншим, тим, ким він хоче стати. Це дуже допоможе у випадку, якщо людині незручно в своєму тілі, або якщо у людини є великі проблеми, з якими він не може жити.

Сумно, однак, косметична операція завжди проходить з великими ризиками. У людини можуть спостерігатися незсідання крові, утворення згустків, несприятливі реакції на наркотики, використовувані для знеболювання і наркозу та інші. І все це - без гарантії на те, що особа або тіло, отримане після операції, з'явиться бажаним! Косметичний відхід більш легкий, але результат доводиться чекати досить довго.

Косметичним відходом можна, наприклад, зменшити кількість жиру в тілі таким чином, що жир розподілиться в менш очевидних місцях до тих пір, поки не піде зовсім. Терапія краси не може повністю змінити чию-то зовнішність, однак, вона може змінити погляд на себе, при цьому обійшовшись без хірургічних ризиків. Існує сотні видів косметичного догляду - від масажу до акупунктури і кожна людина знайде щось для себе. При правильній їх комбінації, людина може значно поліпшити своє ставлення до зовнішності.

Це зручність у своєму тілі і комфорт, які не призводять до непоправних наслідків, величезним витрат і тижнях у лікарні в кращому випадку. Косметична операція може бути дуже небезпечною, і підвищуються ризики, що вам зроблять щось не те. Дослідження показали, що люди, які зробили косметичну або пластичну операцію, більш ніж ймовірно, повернеться, щоб і далі продовжувати зміни в тілі.

Більшість людей не задоволені роботою, зробленої хірургами і знаходять свою нову зовнішність гірше початкової. Звідси випливають наступні операції, яким іноді немає кінця. Терапія краси дозволяє людям змінюватися протягом довгого часу, поступово звикати до свого нового "я". Зазвичай люди задоволені тими змінами, які отримані в ході косметичного догляду, тому що вони не повинні були переносити операцію і все, що з нею пов'язане, і тому що були готові до цих змін.

Наостанок хотілося б підвести підсумок: косметична операція - ефективний спосіб змінити чию-то зовнішність, але це часто закінчується невдоволенням людини, тому що хірургія коштує дуже дорого, і не завжди дає те, що хочеться.

Терапія краси не змінює людину так само рішуче як хірургія, вона допомагає прийняти себе у власному тілі змінити себе настільки, наскільки це потрібно, а не наскільки хочеться в даний момент, при цьому, не роблячи операцій.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua