Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Санаторії Закарпаття
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Курортні райони

Найбільш перспективними курортними районами області є р. Ужгород, Свалявський, Межгерский, Хустський та Рахівський райони, на розвитку яких виділяється основна увага.

Для поліпшення організації відпочинку і санаторно-курортного обслуговування трудящих уряд УРСР у травні 1960 року визначив курорти всесоюзного значення і намітив перспективи розвитку місцевих здравниць.

До курортів всесоюзного значення віднесені санаторії "Карпати", "Синяк", "Поляна", "Сонячне Закарпаття", "Верховина", "Шаян" і "Квітка полонини". Перспективними для розвитку курортів є села Кобилецкая Поляна, Кваси Рахівського району, Келочин Межегорского району, Луки і Нелипено Свалявського району, Деренівка Ужгородського району.

Затверджено будівництво нових санаторіїв і спальних корпусів, а також передбачено розширення та благоустрій існуючих санаторіїв, пансіонатів, будинків відпочинку. З метою широкого використання вуглекислих гідрокарбонатно-натрієвих вод типу " Боржомі першочерговими об'єктами будівництва є санаторно-курортні комплекси Свалявського куща, де намічається розширення санаторіїв "Сонячне Закарпаття" та "Квітка полонини" до 1000 ліжок у кожному.

В районі Межегорья на базі вуглекислих гідрокарбонатно-хлоридно-натриевих вод типу Єсентуки № 17 в селах Сойми та Келечина планується будівництво курорту на 2000 місць, а в Хустському районі - санаторію "Шаян" на 500 місць. Будівництво цих санаторно-курортних комплексів буде здійснено за спеціально обробленим генеральним планом з урахуванням рельєфу місцевості та кліматичних особливостей району.

У Програмі Комуністичної партії Радянського Союзу, прийнятій XXII з'їздом КПРС, йдеться: "Соціалістична держава - єдина держава, яка бере на себе турботи про охорону і постійне поліпшення здоров'я населення. Поряд з існуючим безкоштовним медичним обслуговуванням стануть безкоштовними користування санаторіями для хворих, а також відпуск медикаментів.

Щоб дати населенню можливість відпочивати в заміських умовах, будуть споруджуватися будинки відпочинку, пансіонати, заміські готелі і туристські бази, якими трудящі зможуть користуватися за доступну плату, а також у вигляді премії, на пільгових умовах або безкоштовно.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua