Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Санаторії закарпаття>Лікувальне харчування

    Міста Закарпаття
    Долина нарцисів
    Озеро Синевир
    Відпочинок взимку

Лікувальне харчування

Лікувальне харчування є обов'язковою частиною комплексної терапії в усіх лікувально-профілактичних закладах нашої країни. Завдяки своїй ефективності при різних захворюваннях лікувальне харчування здобуло цілковите визнання і користується популярністю серед хворих і широких мас трудящих.

Найважливішою умовою правильної організації лікувального харчування на курортах є диференційована дієтотерапія для кожного хворого в поєднанні з бальнеологічним, кліматичним та іншими фізичними иетодами лікування.

В основу харчових раціонів у санаторіях покладена групова система лікувального харчування — розробка ряду добових харчових раціонів (лікувальних столів). Кожен з них має клінічно перевірені властивості.

Лікувальне харчування впливає насамперед на нейрогуморальні процеси в усьому організмі. Сприятлива дія дієтотерапії, наприклад, при виразковій хворобі або хронічному гастриті, проявляється у зменшенні подразнень інтерорецепторів слизової оболонки шлунка.

Багатьма дослідженнями було підтверджено вплив різного за якістю харчування на центральну нервову систему (І. П. Павлов), а видатні фізіологи і клініцисти І. П. Разенков, Н. І. Лепорський, К. М. Биков, С. І. Чечулін, М. І. Певзнер та ін. довели вплив спеціально підібраних раціонів На функції окремих органів і на весь організм.

Лікувальне харчування при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і печінки базується на принципах впливу на місцевий процес і на загальний стан організму.


Адміністрація і колектив санаторію запрошують до співпраці, бажають приємного відпочинку та оздоровлення…

 

 

 

 


Карта сайту:

   
       

Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua