Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Санаторії закарпаття>Лікувальний режим

    Міста Закарпаття
    Долина нарцисів
    Озеро Синевир
    Відпочинок взимку

Лікувальний режим

Зрозуміло, що лікувальний режим не може бути однаковим для їх хворих. Він може змінюватись навіть в одного й того ж самого хворого відповідно до змін, що настають в результаті лікування.

Це так званий внутрішній санаторний режим, який можна поділити на такі три періоди. В перші дні прибуття хворого в санаторій лікар, до того як призначити відповідне лікування, встановлює діагноз захворювання.

Хворий у свою чергу знайомиться з новою для нього обстановкою, звикає до санаторного режиму. Цей період, який триває один-три дні, є адаптаційно-охоронним.

Другий період — це основний охоронно-лікувальний, що включає зростаюче бальнеологічне навантаження і призначені лікувальні процедури.

Третій період санаторно-курортного режиму — лікувально-тренуючий, під час його хворий готується до наступної трудової обстановки.

Цей період характерний тим, що, крім лікувальних процедур, ширше застосовують фізичні вправи, ігри, екскурсії ближнього і далекого туризму.

Треба відзначити, що важливим моментом раціонально організованого режиму є індивідуальний підхід до використання лікувальних факторів курорту.

Слід враховувати форму і фазу захворювання, індивідуальний режим відпочинку і сну, вибір лікувальних процедур, їх кількість, тривалість, ступінь фізичного навантаження та ін. Точне виконання хворими всього комплексу заходів санаторно-курортного режиму гарантує ефективність курортного лікування і високий процент видужання.


Адміністрація і колектив санаторію запрошують до співпраці, бажають приємного відпочинку та оздоровлення…

 

 

 

 


Карта сайту:

   
       

Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua