Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Лікувальна фізкультура
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Лікувальна фізкультура

Лікувальна фізкультура - дуже важливий фактор комплексного лікування на курорті і в санаторії. Основним видом лікувальної фізкультури є фізичні вправи, з яких найбільш поширеними є вправи ранкової гімнастики.

Фізичні вправи зміцнюють м'язову систему всього організму, поліпшують дихання і кровообіг, дають воздержанную навантаження на серце і зміцнює весь організм.

Рух є природним стимулятором тих біологічних процесів в організмі, які лежать в основі всієї його життєдіяльності. Необхідно підкреслити, що в практиці лікування хворих великий ефект дає поєднання фізичних вправ з використанням кліматичних умов.

Тому треба шукати такі форми єдності клімату та лікувальної фізкультури, які б забезпечували найбільш сприятлива дія їх на організм. Для окремих груп хворих застосовують комплекс фізичних вправ за певними методиками.

Наприклад, для хворих з ураженням шлунково-кишкового тракту призначають вправи, які зміцнюють м'язи черевного преса.

Під впливом гімнастики регулюється функція шлунка і кишкового тракту, поліпшується кровообіг. Особливо важливе значення має лікувальна фізкультура при захворюваннях серцево-судинної системи і периферичної нервової системи.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua