Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Лікувальне харчування
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Лікувальне харчування

Лікувальне харчування є обов'язковою частиною комплексної терапії у всіх лікувально-профілактичних закладах нашої країни. Завдяки своїй ефективності при різних захворюваннях лікувальне харчування отримало цілковите визнання і користується популярністю серед хворих і широких мас трудящих.

Найважливішою умовою правильної організації лікувального харчування на курортах є диференційована дієтотерапія для кожного хворого в поєднанні з бальнеологічних, кліматичних та іншими фізичними методами лікування.

В основу харчових раціонів в санаторіях покладена групова система лікувального харчування - розробка ряду добових харчових раціонів (лікувальних столів). Кожен з них має клінічно перевірені властивості.

Лікувальне харчування впливає насамперед на нейрогуморальні процеси у всьому організмі. Сприятливу дію дієтотерапії, наприклад, при виразковій хворобі або хронічному гастриті, проявляється у зменшенні подразнень интерорецепторов слизової оболонки шлунка.

Багатьма дослідженнями було підтверджено вплив різного за якістю харчування на центральну нервову систему (В. П. Павлов), а видатні фізіологи і клініцисти В. П. Разенков, Н. В. Лепорський, К. М. Биков, С. В. Чечулін, М. І. Певзнер та ін. довели вплив спеціально підібраних раціонів на функції окремих органів і на весь організм.

Лікувальне харчування при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і печінки базується на принципах впливу на місцевий процес і на загальний стан організму.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua