Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Лікувальні фактори закарпатських курортів
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Лікувальні фактори закарпатських курортів

Комплекс лікувальних факторів закарпатських курортів представляють: мінеральні води, які застосовуються як пиття і у вигляді ванн; кліматотерапія (аеро - і геліотерапія); грязелікування (в основному озокеритотерапія); лікувальне харчування; фізіотерапія та лікувальна фізкультура; санаторно-курортний режим.

Гідромінеральні ресурси Одним з найважливіших лікувальних факторів бальнеологічних курортів Закарпаття є води мінеральних джерел. В області налічується близько 400 різних за своїм хімічним складом і мінералізацією джерел. Найбільше мінеральних джерел у Свалявському, Межегорском, Хустському, Великоберезнянському, Тячівському та Раховськом районах.

Завдяки науково-дослідній роботі медичних установ області та ряду дослідників тепер вже вивчено хімічний склад і фізіологічний вплив окремих мінеральних вод на людський організм, визначено методи їх застосування при захворюваннях органів травлення, печінки, серцево-судинної системи, нервової системи, ревматизму та ін Згідно існуючої класифікації, 62,4% мінеральних вод Закарпаття належать до вод першого класу.

Це гідрокарбонатно-натрієві і гідрокарбонатно-натрієво-кальцієві води типу Боржомі і Нарзану. 25% мінеральних вод області належать до вод п'ятого класу (натрій). Це води типу Єсентуки і Дзау-Суар. 10,6% мінеральних вод є водами другого класу (натрію і кальцію). 2,6% вод характеризуються як води третього класу (сульфатні, кальцію, кальцієво-натрію).

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua