Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Лікування головного болю

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Лікування головного болю

Більшість головних болів можна полегшити з допомогою масажу. Хоча існує багато типів головного болю, більшість з них може бути класифіковане як загальне напруга (скорочення м'язів), головні болі або мігрень.

Всі вони мають різні причини і властивості, і вимагають різного підходу.

Тугі головні болі, викликані занепокоєнням, напругою або іншими стресовими ситуаціями. Даний вид головного болю може бути полегшений завдяки відновлюючим технікам, включаючи температури, масажі, а також вправи на гнучкість і розслаблення.

В яких випадках відповідне лікування або методи повинні застосовуватися, щоб припинити рецидив? Головні болі, викликані мускульними скороченнями в шиї, плечах і/або в головних зонах. Постійна цикл напруги, ішемія (обмежений кровопостачання), призводить до характерним, стійким, пульсуючим больовими відчуттями.

Тугі головні болі зазвичай відсутні при наявності повноцінного сну, і з'являються після тривалих періодів напруженості. Подібний тип головного болю можна гарантовано полегшити застосуванням відповідної комбінації високих температур і масажу.

Професійно виконаний масаж може мати довгостроковий розслаблюючу дію. Також застосування теплових пакетів і гарячих ванн роблять деякий сприятливий полегшення, у разі якщо повноцінне лікування застосувати неможливо.

Якщо ж всі ці процедури не мають необхідного результату в сукупності, то необхідно вдатися до прийому медичних препаратів - наприклад, Panadola або Panadeina. Люди регулярно які страждають головними болями обов'язково повинні не нехтувати професійною консультацією з лікарем.

Мігрень Більшість мігрені також може бути полегшене з допомогою масажу. В цілому таким чином позбавитися від мігрені неможливо, але техніки точкового масажу цілком можуть полегшити больові відчуття. Мігрень характеризується пульсуючої постійної болем.

Вона може супроводжуватися нудотою і підвищеної світловий і шумовий чутливістю. Базове лікування мігрені повинно ґрунтуватися на медичні показання, отриманих медичним фахівцем в цій сфері, але зробивши самостійно деякі заходи в домашніх умовах, ви можете істотно полегшити свої страждання.

Своєчасний прийом препаратів, які борються з нудотою (наприклад, Maxalon або Stemetil) у супроводі з знеболювальними препаратами( наприклад, Panadol, Panadeine, Mersydol), допоможе впоратися з нападами мігрені. Мігрень може бути викликана різними причинами: безперервним станом занепокоєння, незбалансованим харчуванням і зниженим імунітетом.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua