Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>масаж гарячими каменями

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Що таке масаж гарячими каменями і який він дає ефект?

Масаж гарячими каменями - це тип масажу, заснованого на методах, знайдених в індіанської історії. Корінні американці, як дуже активні люди, використовували камені, нагріті вогнем, щоб прибирати ломоту в м'язах і щоб допомогти їм зажити. Мері Нельсон перша розвинула масажне лікування, при якому використовуються гарячі камені.

Це лікування називають Терапією LaStone. На його основі безліч інших масажистів та практикуючих фізіотерапевтів, створили свої власні версії лікування, такі як кам'яна терапія, дика водна кам'яна терапія і багато інших. При цьому вигляді масажу, використовуються нагріті гладкі камені, вони додаються на певні ділянки тіла, щоб прогріти м'язи.

Поки ці камені підігрівають тіло, масажист буде використовувати інші техніки масажу, щоб повністю розслабити тіло. Перевага використання гарячих каменів полягає в тому, що протягом усього сеансу, м'язи залишаються теплими, а тому більш м'якими, а значить, вони промасажуються в більш високому ступені без екстремальних натискань і тисків.

За допомогою гарячих каменів і правильної техніки, масажист може досягти навіть ефектів глибокого масажу. Проте часто трапляється, що людина після такого масажу не відчуває особливих змін. Щоб досягти хорошого рівня, щоб виконувати дійсно хороший масаж гарячими каменями, фахівець повинен працювати багато років.

За цей час, масажист розів'є почуття, коли зможе повністю вгадувати і розуміти потрібну для даного клієнта температуру, правильне для клієнта натискання та ідеальну техніку. Бувало люди скаржилися, що вони відчували себе як прасувальна дошка.

Це не той ефект, до якого потрібно прагне. Якщо масажист змушує Вас відчувати себе таким чином - сміливо міняйте спеціаліста і найкраще, що може бути в цій ситуації - вийшовши, ви будете почувати себе хоча б так, як і до нього. У цьому випадку, масаж був даремно.

На закінчення, хотілося б відзначити той факт, що вже раз масаж був настільки популярний у древніх народів, то вже одне це робить цей масаж апріорі ефективним, адже недарма він існує такий довгий час. Він справді вилікує і розслабить ваші м'язи, інакше люди давно знайшли б іншу форму терапії.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua