Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Масаж - погляд на користь

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Масаж - погляд на користь

Професійний масаж творить дива: він може зцілити ваш організм від голови до п'ят. Сучасна масажна техніка на сьогоднішній день розвинена достатньою мірою, щоб надавати максимальний корисний ефект.

Дослідивши всі переваги масажу, наукове співтовариство підсумувало результати і виклав їх для ознайомлення громадськості:

1. Особисте ставлення. Більшість людей до масажу ставляться неоднозначно. Кожен пов'язує результативне дію масажу з різними наслідками. Одні роблять акцент на фізіологічні зміни: зменшення більше, позбавлення від запалення і напруги; інші говорять, насамперед, про сприятливий вплив на емоційному рівні: звільнення від депресії, занепокоєння і поліпшення загальної інфекційної опірності.

2. Стрес. Багато хто сприймає стрес як побічне явище, пов'язане, приміром, з невдалим спонуканням з ранку. Насправді, стрес має хронічний характер і розвивається поступово: дедлайни, вічні недосипання, неправильне харчування - все це в сукупності поступально трудяться над стресом. Масаж якісно поліпшує сон, концентрація і допомагає відновити біоритми дня.

3. Фізіологічні зміни, які відбуваються в організмі під час масажу дуже різноманітні. Дослідження показують, що від хворих артрит надходить дедалі менше скарг на кількість болів, ніж раніше, астматики і люди з підвищеним тиском помічають істотні поліпшення здоров'я.

Проте ніякі дослідження не можуть бути абсолютним аргументом, поки ви не скористайтеся послугами масажу самостійно.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua