Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Масаж рук

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Масаж рук

Благотворний вплив масажу рук після прийняття манікюрних процедур. Людство має у своєму арсеналі безліч різних способів заспокоєння, розслаблення і відпочинку.

Якщо у розпорядженні багато вільного часу, майже кожен прагне виїхати на якій-небудь курорт. Але у випадку, якщо ви не маєте такої можливості, кращою альтернативою буде масаж рук і манікюр.

Дуже важливий вибір сервісу, де ви збираєтеся отримати відповідну процедуру, оскільки повноцінний досвід в даній сфері є домінантним показником.

Крім розслаблення і отримання задоволення, ви отримуєте більш істотну користь від проведених процедур.

1. Полегшення больових відчуттів. Особливо важливим, якщо більшу частину своєї повсякденної роботи ви виконуєте переважно руками. Також болі в руках можуть бути сигнальними ознаками загального стану здоров'я. Масаж рук сприяє поліпшенню кровообігу і синхронного розподілу поживних речовин і кисню по організму.

2. Поліпшення кровообігу. Якщо ви часто відчуваєте поколювання в руках, головною причиною цього може бути недостатнє кисневе постачання. Більш часто ця проблема зустрічається в офісних працівників, чия робота характеризується особливою автоматизацією.

Регулярний масаж слід проводити під уникнути синдрому каналу зап'ястя або CTS. Але навіть якщо вам подібні проблеми незнайомі, поліпшення кровообігу допоможе впоратися з посттравматичних наслідками розтягнення зв'язок і інших пошкоджень в області рук.

3. Поліпшення рухливості рук. Виконання однотипних та повторюваних дій щодня може привести до стиснення м'язів в руках, наслідком чого є зниження рухливості зап'ясть.

Завдяки масажу подібних явищ можна гарантовано уникнути. Якщо вам пропонують масажні процедури рук в комплексі з манікюром, у жодному разі не нехтуйте цією можливістю, адже переплата в даній ситуації є безпосереднім внеском у ваше здоров'я в майбутньому.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua