Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Масаж і Spa

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Масаж і Spa

Масаж і Spa: насолодитися всією силою контакту. Як від жінки чекають, що вона буде супермамою, супер дружиною, відмінною коханкою, так і чоловікові також доводиться постійно виправдовувати безліч очікувань, що надходять від друзів, сім'ї, роботи. Тим не менш, цьому суперменові також необхідні моменти, коли він зможе розслабитися і насолодитися чуттєвістю.

Все, що він повинен зробити, це розслабитися розумово і фізично, щоб отримати все найкраще з кожного моменту який він проведе в спа-центрі. Розслаблення і зняття стресу є досить часто використовуваними нами словами. Запитайте будь-якого чоловіка, і він скаже вам, що розслабитися в прямому сенсі іноді складніше, ніж хотілося б.

Тут теж важливо потрібне оточення, ті, хто надає нам гарний настрій і близький контакт з ким, можливо, заспокоює надуті нерви. Цю роботу краще залишити кваліфікованим масажистом, які гарантовано будуть, якщо ви виберете масаж в нас.

Розкішний масаж: ви зобов'язані зробити це заради себе. Ви не повинні відчувати почуття провини, якщо приділяєте якесь час для того, щоб побалувати себе. У цьому немає нічого егоїстичного, ви ж не позбавляєте улюбленого задоволення своєї близької людини.

Візьміть ініціативу у свої руки, використовуючи для того, щоб розслабитися і позбавитися на деякий час від стресу у вашому житті одне з насолод, яке може запропонувати вам життя.

Це час, який ви використовуєте для себе. Коли до вас м'яко торкаються досвідчені руки масажиста, ваше тіло віддається почуттєвого насолоди, і ви відчуваєте себе в гармонії з усім світом. Як кажуть, правильні дотику можуть бути більш чутливі, ніж заняття любов'ю.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua