Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Який вплив має масаж на вашу шкіру?

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Який вплив має масаж на вашу шкіру?

Масаж має доволі давню історію: перші згадки про різних техніках масажу пов'язані переважно з давньоєгипетської і давньогрецької культурами і датуються кількома тисячоліттями тому.

Масаж був одним з найбільш очевидних способів лікування різних розладів, пов'язаних здебільшого зі стресовими ситуаціями.

Незважаючи на те, що в нинішній час його розглядають частіше, як спосіб розслаблення і отримання певного роду задоволення, дослідження вчених дають зрозуміти, що масаж має більш глибоким дією на наше тіло. Регулярні масажні процедури найбільше впливають саме на шкіру людини.

Найголовніша перевага цих стародавніх процедур для шкіри виражається в тому, що масаж сприяє її зміцнення, розслаблення, пом'якшення і навіть відновленню.

Досить позитивний вплив він надає при лікуванні різних захворювань, наприклад, вугрової висипки. Але, проте, не варто забувати про бажаний консультуванні з кваліфікованим фахівцем у сфері лікування подібного роду захворювання, завдяки чому можна уникнути різних побічних ефектів.

Доведено, що масаж покращує еластичність шкіри і тканин тіла, в цілому: у підсумку це дозволяє їй виглядати і стати фактично молодше і привабливіше. Позитивний ефект він також впливає на обмін поживних речовин в організмі і їх результативне вплив на шкіру, у тому числі, клітинну регенерацію. Масаж є відмінним способом позбавлення від сухості шкіри.

Дякую йому, у людей з подібною проблемою, природним шляхом більш інтенсивно виробляються виділення підшкірних сальних залоз. Внаслідок цього шкіра неодмінно знаходить здоровий зовнішній вигляд і стає менш вразливою небажаним процесам старіння.

Масаж має загальним оздоровчим ефектом для шкіри. При регулярних процедур у людей покращує загальне самопочуття, головною причиною чого, насамперед, є стрімке позбавлення організму від токсинів.

Цьому сприяє максимальна активізація правильної роботи потових залоз. В цілому, відмічено значне підвищення опірності імунної системи різного роду інфекційних захворювань. Одним з істотних плюсів впливу масажної техніки є її регенеруючу дію на верхні шари шкіри.

Він дуже ефективний при загоєнні ран після перенесених хірургічних операцій або придбання небажаних шрамів, порізів та різного роду неглибоких ушкоджень шкіри. Масажна терапія творить дива не тільки щодо шкіри.

Це лише мала частина людського організму, яка отримує очевидну користь від процедур. Масаж зачіпає майже всі органи. Тільки уявіть, наскільки світ став би краще, якби кожен охочий міг дозволити собі масаж хоч раз в тиждень.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua