Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Масаж це гарні ліки

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Масаж це гарні ліки

Масаж це не просто релаксація, але й гарні ліки. Якби лікарі знали справжні причини здоров'я та зцілення, то вони були б призначали масаж більшості своїх пацієнтів, а не відпускали їх з рецептом на ліки. Масаж являє собою гарні ліки, і це набагато більш потужний спосіб терапії.

Справді, я вважаю, що кожна людина, здорова чи ні, повина отримувати масаж не рідше одного разу на місяць. Чому ж масаж так важливий в медицині? Він допомагає руху лімфи, крові і кисню до різних органів і тканин способами, яких зазвичай не буває в організмі більшості людей.

Це особливо добре для тих, хто не може рухатися: для них масаж має вирішальне значення для підтримки їх здоров'я. Надзвичайно важливим для зцілення я вважаю «сенсорний фактор» масажу. Є щось магічне у дотику людської руки, що поки ще не можна з'ясувати науковими способами, але вчені добре знають, що дотик заспокоює і виробляє потужний фізіологічний ефект.

Воно знижує кров'яний тиск, підвищує функції імунної системи, і змушує людей відчувати себе улюбленими. Це дуже важливо для тих, хто шукає здоров'я і лікування. (Якщо ви мені не довіряєте, побудьте волонтером в будинку престарілих деякий час, і запропонуйте безкоштовний масаж рук пацієнтам.

Я зробив це, і ви не повірите, наскільки змінюються люди, до яких ви доторкаєтесь) Людський дотик може бути могутніше медицини, і саме тому мені так дивно, що лікарі так бояться торкатися своїх пацієнтів. Але вам не потрібен лікар для цього виду лікування: знайдіть собі гарного масажиста і отримаєте зцілення на щомісячній основі.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua