Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Професійний масаж грудей

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Професійний масаж грудей

Лише деякі терапевти призначають масаж молочної залози. Оскільки в цих тканинах немає ніяких м'язів, тому техніку розслаблення не є можливим використовувати. В області грудей рекомендується виконувати лікувальний масаж з використанням міофасциальної техніки.

Наприклад, щільність грудних м'язів спостерігається при наявності проблем з шиєю або плечима, при головному болю. Зниження її дозволить плечам відійти назад і зменшити нахил голови.

Для виконання цього типу масажу, особливо у жінок з великими грудьми, часто доводиться працювати через тканини молочної залози (і це не повинно розглядатися як проведення масажу грудей).

Лікар завжди повинен пояснювати свої наміри і будь-який клієнт повинен мати право відмовитися від цього типу масажу, якщо він почувають себе ніяково і незручно. Деякі лікарі припускають, що професійний масаж грудей може допомогти з лимфодренажем й постукування, які використовуються, як правило, досить легкі та ніжні.

Деякі традиційні форми сенсорної терапії, такі як Ломі-Ломі, як правило, включають масаж молочних залоз. До постукування, які використовувалися, підключаються не сильні кругові рухи.

Соски не повинні порушуватися і стимулюватися. Цікаво, що багато жінок, які можуть соромитися дотиків грудей жінкою і чоловіком вважають, що включення цієї області під час Ломі-Ломі сеансу дивно розслаблюючим і лікувальним.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua