Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>масажне крісло

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Масажне крісло

Наскільки ефективний масаж в масажному кріслі? Ви ніколи не пробували отримувати масаж від масажиста? Чи вдалося вам відчути полегшення від напруги та болю в тілі? Вам сподобалась якість сеансу у масажиста, масажую чого та маніпулюю чого усіма вашими точками? Ви хочете ще раз побувати на цьому сеансі, але не маєте, ні часу, ні сили на це?

Тепер ви можете отримувати невагомий масаж, придбавши масажне крісло. Проте, навіть з цією можливістю, люди не впевнені в тому, що хочуть випробувати масажне крісло або купити його, тому що вони як і раніше вважають, що воно не може забезпечити таке саме полегшення і комфорт, який може дати професійна масажистка.

Цей продукт для релаксації існує приблизно з 1962 року і до цих пір люди не вірять в його ефективність. Правдою про масажне крісло є те, що воно було розроблено, щоб імітувати удари та прийоми, які масажист виробляє на вас. Воно має зубчасті передачі, які рухають приводні ролики уздовж спини, щоб надати вам полегшення від болю і забезпечити відпочинок.

Це досягається за рахунок різних функцій, таких як:

1. Повітряний масаж рук. Якщо ваші руки втомилися і напружені від писання на папері і роботи на комп'ютері протягом всього дня, повітряний масаж рук точно принесе вам полегшення. Повітряні клітини поміщаються в підлокітник крісла. Ця функція також буде корисною для тих, хто займається домашніми справами і говорить по телефону тривалий час.

2. Датчик сканування масажного крісла визначить ті точки, які потребують масажу. Тіло кожного з нас унікальне, і масажний стілець високої якості скорегує масаж, щоб ви відчували себе комфортно, і буде сприяти набуттю правильної постави.

3. Вібрація в сидіння. Вібрація в сидіння доповнює різні техніки масажного крісла. Існують різні рівні інтенсивності, які можуть бути скоректовані у відповідності з вашими бажаннями. Вібрація сприяє припливу крові до різних частин тіла.

4. Існують також різні методи, як погладжування, розминання, вібрація. Як правило, це методи, які використовує професійний масажист. Розминання, як правило, найбільш поширено, це робиться так само, як ніби ви місіте тісто.

5. Масаж ніг і м'язів. Масаж на цих ділянках сприятиме притоку крові та розслаблює м'язи навколо щиколотки, гомілки і п'яти.

У більш складних масажних кріслах є повітряні подушки і валики в області ніг, які стискають ноги, для поліпшення результату Враховуючи ці особливості, ви зрозумієте, що хороший масаж може бути отриманий не тільки у професійного масажиста, але і в масажному кріслі.

Насправді може бути навіть більш зручним заплатити один раз і отримувати надалі комфортний масаж у себе вдома.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua