Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная> Чи дійсно масажі безпечні для вагітних жінок?
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Чи дійсно масажі безпечні для вагітних жінок?

Як тільки Ви виявили, що принесете плоди кохання свого шлюбу, Ви поза себе від радості. Дітей вважають Благословенням Вам. Проте, оскільки у Вас починають відбуватися фізичні та емоційні зміни, які зазвичай пов'язані з вагітністю, Ви розумієте, що бути вагітним не є прогулянкою в парку.

Так як Ви звикли отримувати масаж всякий раз, коли Ви планували отримати масаж заради омолодження. Однак, перш ніж Ви прямуєте на свій улюблений курорт або викликаєте свою улюблену масажистку, Ви повинні розглянути кілька питань про масажі при вагітності.

Безпека масажу

Масаж для майбутньої мами повинен бути дуже м'яким. Важливо стежити, щоб жінка не відчувала у процесі ніяких больових відчуттів.

Тому дуже важливу роль має спілкування масажиста з вагітною. З-за серйозних фізичних і гормональних змін у вагітних, лікарі не рекомендують масаж на ранніх термінах вагітності, тобто протягом першого триместру. У перші чотири місяці вагітності в жодному разі не можна масажувати живіт.

Його тривалість може бути від 10 хвилин до 1 години. Все залежить від наявного часу. Лікарі рекомендують проводити масаж протягом другого триместру раз на тиждень протягом 10-30 хвилин. У період третього триместру дозволяють проводити два і більше сеансів. В останні кілька тижнів можна робити масаж вагітним кожен день.

Приблизно в 1,300 навчальних планах мануальної терапії, які викладали в одних тільки Сполучених Штатах, є вісімдесят типів масажних методів. Однак, є три найбільш поширених, звичайно використовуваних в наш час. Перший тип - шведський масаж, який характеризується довгим ударами безпосередньо на м'язах і повністю на русі суглобів.

Другим є глибокий масаж тканини. Третім і ймовірно розглянутий найпопулярнішим в даний час є масаж шиацу, який характеризується за допомогою тиску і виявляє руху на пунктах точкового масажу тіла.

Це, у свою чергу, пробуджує природну енергію. При вагітності спина жінки зазнають велике навантаження, оскільки по мірі росту дитини постава вагітної змінюється, прогинається хребет, висувається вперед живіт, опускаються плечі. Крім того, збільшується навантаження на зв'язки і м'язи. Масаж ніг при вагітності дозволяє знизити набряки і поліпшити кровообіг, уникнути болю, судом. Досить ефективним вважається тайський масаж для вагітних. Такий масаж зможе стати справжнім чарівним засобом. Він допомагає впоратися з втомою, болями і стає відмінною альтернативою пігулок. Масаж допомагає вивести з організму воду, ефективно бореться з набряками, запобігає загрозу викидня, призводячи тонус матки в норму.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua