Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Глибокий масаж завдає біль

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Глибокий масаж завдає біль

Міф: Глибокий масаж гарний тільки тоді, коли він завдає біль. Одне з найбільш неправильних уявлень це те, що більшість людей вважає, що біль і бездумне тиск - це і є глибокий масаж. Звичайно, є багато людей, які схильні насолоджуватися цим видом болю, роблячи цей масаж, але більшість просто не його, тому що "біль означає, що це працює".

Деякі дезінфомовані масажні лікарі також схильні вірити цьому. Кожен кваліфікований масажний лікар скаже Вам, що це просто не вірно. Хоча деякий кількість дискомфорту безумовно буде, але це абсолютно точно не є метою лікаря. Глибокий масаж прописують найчастіше тим, хто відчуває біль і дискомфорт в областях тіла, і тим, у кого обмежений діапазон руху.

Звичайно, першопричини більшості цих умов пов'язані з більш глибокими шарами тканини тіла. Щоб дістатися до них, лікар повинен збільшувати тиск, змушуючи клієнта випробувати все більше болю. Масажні лікарі вважають, що повільний підхід набагато більш ефективний.

Коли натискання відбуваються повільно й плавно, тканини мають тенденцію розслаблятися і відчувати, як ніби вони "розпадаються" під кінчиками пальців лікарів. Це також дозволяє лікарю досягати ще більш глибоких шарів тканини.

Якщо масажний лікар говорить вам, що майже нестерпний рівень болю, який викликає у вас його масаж, нормальний, і це ефективний і єдиний шлях до лікування, або каже, що удар, який залишився у вас після його масажу - звичайне явище - пора знайти нового лікаря.

Вам потрібен той, який знає, як працювати з вашим тілом. Знання і освіту мають велике значення, але найкращі лікарі мають те, чого не вчать в інститутах ... інтуїтивне дотик.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua