Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Мікроби - факти або белетристика - друга частина
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Мікроби - факти або белетристика - друга частина

Де ховаються мікроби? Кухня Бактерії насолоджуються тією ж їжею, що і люди, і тварини, а ще вони воліють, щоб їжа розмножувалася.

Одна клітина бактерій може збільшитися до 8 мільйонів клітин протягом 24 годин і може призвести до отруєння продуктом швидкого приготування.

Кухонний рушник або губка, використовувана для того, щоб мити посуд, є іншим сховищем для мікробів. Мікроби передаються від брудних страв до губок, а якщо їх добре не вимити, це стає реальним ризиком для всієї родини. Якщо Ви працюєте з м'ясом, то повинні прибрати поверхню з антибактеріальним засобом і ніколи не використовувати ніж, яким різали м'ясо в інших цілях при готуванні.

Тримайте кухонні полиці в чистоті і ніколи не недооцінюйте цінність миючих засобів і гарячої води. Громадські туалети Користуючись громадським туалетом, завжди краще витерти місце перед використанням. Але більшість мікробів залишається на руках.

Мікроби живуть на важелях змиву води в туалеті, ручках дверей і кранах з водою. Використовуйте шматок туалетного паперу або паперового рушника, щоб спустити воду в туалеті, відкрити двері і відкрити кран, щоб вимити руки. Закрийте туалетну кришку перш, ніж буде зливатися вода, щоб перешкоджати тому, щоб мікроби з бризками потрапили на Ваше тіло або одяг.

Руки повинні бути вимиті, принаймні протягом 20 секунд, з милом і теплою водою. Спортзал Бактерії на шкірі харчуються потім, а їх кількість збільшується у зв'язку з навантаженнями нашого організму. Більше ніж 80% інфекційних захворювань поширені за допомогою дотику.

Якщо хвора людина приходить на тренування і використовує спортивне обладнання, не витираючи його, прибирають, і Ви торкаєтеся тих поверхонь, можете заразитися якоюсь інфекційною хворобою. Більшість мікробів знайдено в спортзалі саме на тренажерах.

Завжди витирайте обладнання антибактеріальним засобом. Приймаючи душ у спортзалі, обов'язково вдягніть відповідне взуття. Ніколи не використовуйте той же рушник, щоб витерти Ваше обличчя і ноги.

Мікроби всюди, але вони не обов'язково псують Вам життя, якщо Ви правильно користуєтеся засобами особистої гігієни. Ніщо так не страшно мікробам, як звичайне мило і вода.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua