Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Мікроби - факти або белетристика - перша частина
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Мікроби - факти або белетристика - перша частина

Навколо нас мешкає незліченна кількість мікробів. Іноді ми дивуємося, що таке «сусідство» не змушує нас страждати від різних хвороб. Мікроби не можуть бути помічені неозброєним оком, і не всі вони можуть бути змиті з милом і водою.

Де мікроби ховаються? Косметика Багато жінок використовують тестери, що знаходяться на прилавках косметики, але вони не розуміють, що з їх допомогою передаються мікроби від одного клієнта до іншого.

Якщо у Вас є незначне почервоніння на шкірі, і Ви використовуєте тестер, то є ймовірність, що мікроби можуть проникнути через це почервоніння у Ваш організм. Ніколи не давайте користуватися косметикою, навіть свого кращого друга (подруги). Вибираючи креми, зупиняйтеся на флаконах з дозаторами.

Пам'ятайте, що в улюбленому кремі, але в баночці, можуть ховатися безліч мікробів. Ємності для рідин Якщо пляшки з водою неодноразово використовуються, не будучи вимитим належним чином, а саме - з миючим засобом, або харчовою содою і обов'язково гарячою водою, є ймовірність, що в цих пляшках ховаються більше ніж 4 000 бактерій.

Численні мікроби потрапляють в пляшку, якщо Ви п'єте прямо з пляшки, не наливаючи воду в склянку. Навіть якщо Ви регулярно чистіть зуби і доглядаєте за порожниною рота, це не факт, що мікроби не потраплять в пляшку з водою. Робоче місце Дослідження показало, що на Вашому столі більше мікробів, ніж на сидіння для унітазу.

Більшість людей їсть свій сніданок або обід за своїм робочим місцем, і не чистить його належним чином. Протягом усього дня Ви торкаєтеся різних поверхонь. Так мікроби потрапляють на Ваш робочий стіл.

Бажано тримати чистий рушник і вологі серветки, щоб прибирати Ваш стіл, принаймні, один раз в день. Уникайте контакту з хворими людьми. Якщо вони сиділи за Вашим робочим столом, обов'язково протріть його.

Ніколи не зберігайте використані носові хустки на Вашому столі і привчіть себе регулярно мити руки з милом.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua