Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Мінеральна вода як підсилювач імунітету
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Мінеральна вода як підсилювач імунітету

Зміцнення захисних функцій організму - мінеральна вода як підсилювач імунітету Напевно багато хто з нас що-небудь знають про імунній системі.

Посилення імунітету важливо як для дітей, так і для дорослих, оскільки це пов'язано з нашим здоров'ям. При добре працює імунній системі організм в змозі чинити опір хворобам самостійно, без нашого ведення.

Це схоже охоронцеві, який готовий в будь-яку хвилину захистити вас від усіх небезпек. Якщо це дійсно так, то розумним було б підтримувати вашу імунну систему. Як же це можна здійснити за допомогою мінеральної води?

Під час їжі, наш мозок отримує інформацію від наших смакових рецепторів, що в організм незабаром надійде їжа. Щоб система травлення могла підготуватися до роботи, цей сигнал посилають заздалегідь.

Після цього їжа потрапляє в шлунок і проходить обробку там приблизно протягом 2-4 годин. І потім все це входить в кишечник. Так це відбувається зазвичай.

Якщо ми випили перед їжею стакан мінеральної води, то діяльність системи травлення почнеться через 5-10 хвилин, але потім заспокоїться. Однак розпочато роботу він буде готовий протягом наступних двох годин.

При регулярному прийомі мінеральної води на протяжении5 місяців, організм виробляє певні стереотипи поведінки, мобілізується.

У разі необхідності він зможе легко впоратися і з інфекційними захворюваннями.

Але перед вживанням мінеральної води переконайтеся в її складі з великим вмістом мікроелементів і не більшим - хлору.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua