Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Мінеральна вода - яка вона?
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Мінеральна вода - яка вона?

Більшість вод у природі - містять мінерали. З іншого боку, коли мінеральна вода поступає в продаж, на кожній пляшці додається інструкція по застосуванню.

Різний вміст мінералів обумовлює смак і лікувальні властивості води. Часто, природна джерельна вода буває газованої. Це з-за того, що газ, розчинений у воді, розпадається, і шипінням випаровується.

Мінеральна вода може бути штучною, збагаченої корисними мікроелементами і насичена вуглекислотою. Зельтерською - називається будь-яка газована вода. Содова - це теж саме, але з додаванням корисних мінералів.

Обидві води - фільтровані, з-під крана. Згідно з дослідженнями в області кардіології та онкології, корисна та вода, в якій висока щільність розчинених у ній мінералів.

Доктор Джон Соренсон, провідний фахівець в області метаболізму, стверджує, що мінерали із води засвоюються організмом легше і краще, ніж з їжі. Мікроелементи важливі для фізичного і психічного здоров'я. Наше тіло їх не виробляє, ми отримуємо їх з їжею.

Кращі джерела - овочі і фрукти, вирощені, багатої мінералами ґрунті, і чистий "жорстка" вода. Рафіновані, надмірно солодкі продукти, кофеїн, алкоголь - ведуть до втрати організмом мінералів.

Експерти, правда, сумніваються в користі мінеральної води, кажучи, що корисні мікроелементи погано засвоюються, а вода може містити домішки азбесту й урану. На жаль, інформація на пляшках з водою, не вичерпна.

В той час, як у США заборонено законом рекламувати мінеральну воду, як корисну для здоров'я, в Європі - зовсім інша ситуація.

Існують багатовікові традиції відвідувати курорти і джерела в лікувальних цілях: або за власним бажанням, або за призначенням лікаря. Зберігати мінеральну воду краще і безпечніше всього в скляній ємності.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua