Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Мінералізація води
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Мінералізація води

Іон хлору у хлоридних водах, з'єднуючись з натрієм, утворює кухонну сіль, яка є сильним подразником слизової оболонки шлунка і посилює секрецію залоз і виділення соляної кислоти.

Тому хлоридні води (соляні) застосовують в основному при відсутності або зниження вмісту соляної кислоти в шлунковому соку. Крім того, хлоридні води підсилюють перистальтику кишечника і діють ніжно-ослабляюще, їх вживають при запорах на грунті атонії кишечника, а також як жовчогінні.

Мінеральні води, які містять сульфатний іон, належать до гірким. Сульфатний іон в поєднанні з магнієм дає слабительную англійську сіль, а в поєднанні з натрієм - глауберову слабительную сіль, яка різко посилює рухові та моторні функції шлунка, кишечника, виділення жовчі.

Мінеральні води, які містять іони кальцію, мають протизапальну дію, знижують моторну функцію шлунково-кишкового тракту. Солі сульфату кальцію послаблюють ритм і перистальтику хвиль в кишковій стінці.

До окремої групи слід віднести мінеральні води зі слабкою мінералізацією (від 0,7 до 5 г/л). Вони застосовуються при захворюваннях органів сечовидільної системи.

При виразковій хворобі із підвищеною кислотністю зазвичай призначають мінеральну воду з лужною, гідрокарбонатної основою типу Боржомі - Поляна-Купіль, Поляна Квасова, Свалявська, Лужанська.

При зниженій кислотності шлунка вживають води з хлоридно-натрієвою основою типу Єсентуки - Драгивскую, Шаян-2, Сойми, Кваси.

Кількість разового або добового споживання води теж встановлюють залежно від характеру та форми, стадії захворювання, стану внутрішніх органів, особливістю серцево-судинної системи і нирок, а також від індивідуальної витривалості хворого.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua